×

İADE

İADE

nun kalmayacağı açıktır. Hiçbir iş dalında bu mümkün olmamaktadır.

3 gün içerisinde Esse Host’un sağladığı hizmetlerden memnun kalmadığınızı düşünürseniz, müşteri panelinizden hizmetinizi iptal edebilir ve geri ödeme alabilirsiniz.

İade garantisiyle ilgili aklınıza takılanları destek@essehost.com adresine e-mail atarak öğrenebilirsiniz.

Bilgi:
İade garantisi, web hosting hizmetleri haricindeki(alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, yazılım vb..) hizmetleri içermemektedir. Alan adları, VPS-VDS’ler, kiralık sunucular, SSL sertifikaları, co-location, lisans, yazılım hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapılmaz.

Bütün geri ödemeler 30 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır.

Her kullanıcımız, yalnızca ilk aldığı hizmet için iade talebinde bulunabilir. Örneğin, Esse Host’dan önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi geçerli değildir.

24/7 Teknik Destek

Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.

Akıllı Kaynak Yönetimi

CloudLinux teknolojisi sayesinde tüm siteleriniz için ayrı belirlenmiş CPU ve RAM kaynaklarına sahip olun. Böylece sitelerinizin hızı ve güvenliği olabilecek maksimum seviyeye ulaşsın.

Güvenli Mail Altyapısı

Tüm Mail sunucularımız SpamExpert ile güçlendirilmiş Antispam Gatewaykullanmaktadır. Gönderdiğiniz iletiler güvenle teslim edilir ve asla karşı tarafın spam klasörüne düşmez.

Çözüm Odaklı Destek !

Desteğe ihtiyacınız olduğunda Essehost yanınızda…