×

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Essehost.com, Esse Bilişim’in yaptığı piyasa ve arge çalışmalarıyla sektöründe yeni bir oluşum yaratmak adına faaliyete geçirdiği grup firmalarından biridir. Müşterilerine maksimum hizmet ulaştırmayı ilke edinen markamız kuruluşundan bugüne sektörde yer aldığı kısa süre içerisinde sahip olduğu genç ekibi ve tecrübeli yöneticileri ile özgün çalışmalar yaratarak kurumsal projelere imza atmaktadır.

Bilişim sektöründe, bilgi sistemleri, server ve network kurulumu ve veri depolama gibi hizmetler sunan Essehost.com, İstanbul merkez ofisinde yaklaşık 10 kişilik bir ekiple orta ve büyük ölçekli firmalara teknoloji servisi vermektedir.

Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, kartlı ödeme sistemleri, Hosting Hizmetleri, Hosting kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da yazılım hizmetleri sağlıyoruz. Yazılım geliştirme konusundaki tecrübemizi web hosting hizmetleri ile birleştiriyor, böylece sadece kendimize özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz.

Essehost.com’un misyonu bilişim ve hosting dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olmaktır.

2003 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız sektöründe edindiği tecrübe ve bilgi birikimini müşterileriyle paylaşarak, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

24/7 Teknik Destek

Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.

Akıllı Kaynak Yönetimi

CloudLinux teknolojisi sayesinde tüm siteleriniz için ayrı belirlenmiş CPU ve RAM kaynaklarına sahip olun. Böylece sitelerinizin hızı ve güvenliği olabilecek maksimum seviyeye ulaşsın.

Güvenli Mail Altyapısı

Tüm Mail sunucularımız SpamExpert ile güçlendirilmiş Antispam Gatewaykullanmaktadır. Gönderdiğiniz iletiler güvenle teslim edilir ve asla karşı tarafın spam klasörüne düşmez.

Çözüm Odaklı Destek !

Desteğe ihtiyacınız olduğunda Essehost yanınızda…