×

Dijital Pazarlama

Essehost dijital pazarlama hizmetleri ile rakiplerinizden bir adım önde olun !

Dijital Pazarlama Paketleri

essehost.com birbirinden eşsiz dijital pazarlama paketlerini gururla sunar.

 

Temel Paket

$210/yıllık

  • Yerel Kobi/ İşletmeler için
  • SEO ?
  • E-posta tasarımı 1 Adet/ay
  • Mailing 1 Adet/ay ?
  • Adwords Hesap Kurulumu ?
  • Sosyal Medya Hesap Yönetimi

 

 

SEO

$210/yıllık

E-posta gönderim 2 Adet/ ay

$210/yıllık

E-posta Tasarım 2 Adet/ay

$210/yıllık

Adwords hesap kurulumu

$210/yıllık

Dini ve Milli bayramlar e-posta tasarım

$210/yıllık

Dini ve milli bayramlar e-posta gönderim

$210/yıllık

Sosyal Medya Reklam Hesap Kurulumu

$210/yıllık

Sosyal medya hesap kurulumu

$210/yıllık

adwords hesap kurulumu

$210/yıllık

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

$210/yıllık

adwords hesap yönetimi + kampanyalar +optimizasyon

$210/yıllık

sosyal medya hesap yönetimi
1 aylık

$210/yıllık

website optimizasyonu/bakımı
(yılda bir kez)

$210/yıllık

reklam kampanyası tasarımı

$210/yıllık

reklam kampanyası yönetimi

$210/yıllık

kurumsal tanıtım filmi

$210/yıllık

ürün fotoğraf çekimi (50 adet)

$210/yıllık

Güçlü Altyapı Yüksek Performans

cloud-server2

Web siteleriniz, verimerkezinin bulunduğu lokasyonda Türk Telekom, Turk Telekom International, Superonline, Vodafone, TurkNet ve Grid Telekom’un fiber altyapılarına doğrudan bağlanabilmektedir. Bağlantı, birebir yedekli ve toplam 1,6 Tbit/s kapasiteli Brocade NetIron XMR 16000’ler ile gerçekleştirilir. yine birebir yedekli Brocade MLXe-16 aggregation router’lar üzerinden network omurgasına bağlanır. İnternet servislerinde yük dengelemesi için Brocade ServerIron ADX 1000 switch’ler kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting hizmetinin çalışması için öncelikle bir alan adına (domain) ihtiyaç vardır. Bir domain tescil ederek internet siteniz için bir isim satın almış olursunuz. Bu isim sitenizi internette temsil edecektir. Hosting alımı sırasında yeni bir domain tescil etmeniz, transfer veya tescil edilmiş mevcut bir domain belirtmeniz istenecektir. Satın alma işlemine geçip sepete bir ürün ekleyerek bu seçimi yapabilirsiniz.

Evet tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini haftalık olarak düzenli yedekliyoruz. Ayrıca tüm sistemlerimizi felaket durumlarına ve disk arızalarına karşı günlük olarak imaj bazında yedekliyoruz. Sitenizde bir veri silerseniz veya eski tarihli bir yedek yüklemek isterseniz teknik ekibimizden bunu talep edebilirsiniz ve tamamen ücretsizdir.

SSL hizmeti web sunucusu ile ziyaretçi bilgisayarı arasında şifreli bir iletişim kanalı oluşturur. Bu sayede kredi kartı, üyelik bilgileri, şifre ve parola gibi özel bilgilerin  çalınmasına izin vermez. Bu teknoloji yakın bir zamana kadar ücretli verilmekteydi. Artık tüm hosting hizmetlerinde standart olarak ücretsiz sağlanmaktadır. Hosting hizmeti satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde otomatik olarak kurulur. Ayrıca sitenizde bazı düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

Güçlü bir güvenlik algoritmasına sahibiz. Düzenli olarak güncel yazılımları takip ediyoruz. Sahip olduğumuz tüm sunucuları monitör ederek olası kesintileri erkenden fark etmiş oluyoruz. Hosting hizmetinizin bulunduğu sunucularımız 7/24 izlenmektedir. Altyapımızda güvenlik açıklarını tarayan ve engelleyen bazı sistemler mevcut.